top of page
dijital_varlik_yonetimi_dam.jpg

DAM: Dijital Varlık Yönetimi

DAM: Dijital Varlık Yönetimi: Ürünler

Tasarım, görüntü, ofis uygulaması, ıslak imzalı evrak vb. bütün dijital varlıklarınız ile arşiv oluşturun

Workcube Catalyst’in sunduğu evrensel kataloglama yeteneği, dijital varlıklarınızı bir araya toplayarak organize etmenizi sağlar. Çalışanlarınız yetkilendirildikleri ölçüde bu bilgilere çok kısa bir süre içerisinde, istenildiği zaman ve kolay bir şekilde ulaşabilirler.

Çoklu format desteği, revizyon takibi, özelleştirilmiş arşiv erişimi, etkili ve merkezi stoklama ve yönetim gibi nitelikleri, Workcube Catalyst DAM - Dijital Arşiv Çözümünün işletmelere sunmuş olduğu en temel avantajlardır.

Modüler yapıya uygun tasarlanmış arşiv uygulaması, kişiye veya departmana özel arşivleme özelliğine sahiptir. Finans, satış veya bir başka departmana özel dijital bir arşiv oluşturmak mümkün olduğu gibi kişisel arşivlemeler de Workcube’ün dijital arşiv çözümünün özelliklerindendir.

Workcube DAM - Dijital Arşiv, dijital varlıklarınızı B2B veya B2C web siteleriniz üzerinden müşterileriniz ve iş ortaklarınız (tedarikçiler, bayiler v.b.) ile paylaşmanıza imkan tanır. Partnerleriniz ve çalışanlarınız, başta satış olmak üzere tüm faaliyetlerinde işletmenize ait dijital varlıkları hızlıca kullanabilir ve müşterilerine gösterebilirler.

Workcube DAM - Dijital Arşiv, tüm diğer Catalyst ürün bileşenleri ile birebir entegre çalışır ve farklı kanallardan sisteminize eklenen tüm belge ve dijital varlıklar için merkezi bir havuz işlevi görür. 

Bileşenler:

Dijital Varlık Yönetimi

bottom of page