top of page
Muhasebeci

SUBO: Abone Yönetimi

SUBO: Abone Yönetimi: Ürünler

Abone bazlı ürün planı ve fiyatlama, sayaç okuma, toplu faturalama gibi operasyonlarınızı yönetin

Workcube Catalyst SUBO - Abonelik Yönetimi, abonelik sistemiyle çalışan firmanızın tüm müşterileriyle olan abonelik sözleşmelerini, ilişkilerinizi, abone bilgilerinizi, abonelik bazlı hizmet ve ürünlerinizin faturalandırılmasından sevkiyatına tüm süreçleri etkin bir biçimde yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm bileşenleri size sunar.

Workcube Catalyst SUBO -  Abonelik Yönetimi ile yaptığınız abonelik sözleşmelerinin tüm detaylarını sisteme girebilir ve hangi müşteri için ne zaman hangi hizmetlerin verileceğini sistem üzerinden takip edebilirsiniz. Buna göre planlamanızı yapar ve iş süreçlerinizi daha etkin yönetirsiniz.

Abonelik Yönetimi, sözleşme içeriğinden yola çıkarak ödeme planı oluşturmanıza ve bu plana bağlı olarak otomatik, periyodik faturalandırma yapmanıza olanak sağlar.

Workcube Catalyst SUBO -  Abonelik Yönetimi; Workcube Anlaşma Yönetimi, Proje, Ajanda ve Servis Yönetimi modülleriyle entegre çalışır. Bu şekilde müşterilerinize yaptığınız ziyaretleri aynı ekrandan takip edebilir ve bu ziyaretlerin sonuçlarını görebilirsiniz.

Anlaşmalar ile ilgili her türlü dökümanı dijital olarak saklayabilirsiniz. Gerektiğinde abonelik anlaşmalarının proje olarak takibini yapabilir ve toplamda ne kadar gelir elde ettiğinizi, abone için ne kadar zaman harcandığını, hangi ürünlerin kullanıldığını görebilir ve o sözleşmenin size maliyetini net olarak hesaplayabilirsiniz. Hangi abone için ne tür hizmetler verilmiş bunları görebilir ve sonuçlarını takip edebilirsiniz.

Bileşenler:

Abone Yönetimi / Fatura / Sözleşmeler / Montaj ve Servis Yönetimi

bottom of page