ERP MM: Üretim Yönetimi

 

Planlamadan üretime, kalite kontrolden ürün ağaçlarına kadar süreçlerinizi yönetin

Workcube Catalyst Üretim, size sürekli güncelleyebileceğiniz dinamik bir üretim süreci planlaması, yönetimi ve dijital çağda akıllanan makinelere entegre olabileceğiniz akıllı bir yapı sunar.

Üretimi doğru planlamak, malzeme ihtiyaçlarını analiz ederek stok maliyetlerini düşürmek ve kapasite kullanımını yukarıya taşımak, üretim kalitesini arttırmak için uygun araçları Workcube Catalyst’de bulabilirsiniz.

Workcube Catalyst ERP Üretim ile üretiminizi birebir modeller ve tüm spesifikasyonları ile dijital ortamda tasarlar, planlar ve yönetirsiniz. Bu sayede siparişten hammadde tedariğine, fabrikadan mağazaya ulaşana kadarki süreçte yer alan tüm aşamalar, bilgiler, belgeler, makineler ve oyuncular tam bir plan ve programlama ile birbirine entegre olur.

Workcube Üretim Çözümü; seri, kesikli veya proje bazlı üretim yapan tüm üretim işletmelerinin ürünlerini; kaynakların optimum kullanımını sağlayarak, zamanında ve müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde geliştirmeleri, üretmeleri, fiyatlandırmaları, dağıtmaları ve teslim etmeleri için mükemmel çözüm sunar.

Bileşenler:

Üretim Tasarımı / Üretim Planlama / Üretim Yönetimi / Tedarik Planlama ve Satın Alma

Connect Yazılım & Danışmanlık

Dijital dünyaya geçiş ve rekabetçilikteki yol arkadaşınız

Tel: (0555) 566 47 49

Adres: Ergene Mah. 456 Sk. No:93/15 Bornova-İzmir

©2020, Connect Yazılım & Danışmanlık